مهر ۰۳ ۱۳۹۷ ۰دیدگاه
خط ت

آشنایی با بهترین خط تولید زغال فشرده

آیا می دانید خط تولید زغال فشرده چطور با استفاده از دستگاه های زغال فشرده می تواند تولیدات خود را انجام دهد؟ در مقالات قبل شما را با مدل های مختلفی از دستگاه زغال فشرده مانند دستگاه زغال فشرده با قالب گیری مکانیکی، و یا دستگاه زغال فشرده GCBC II و یا GCBA I . در ادامه با ما همراه باشید تا اطلاعات بیشتری در مورد خط تولید زغال فشرده به دست آورید.

زغال فشرده در خط تولید زغال فشرده چطور تولید می شود؟

مواد اولیه برای تولید زغال فشرده عبارت اند از:
پوسته بادام زمینی، سبوس برنج، خرده چوب، تراشه های چوب، پوست تخمه آفتاب گردان و ….

اندازه مواد اولیه برای تولید زغال فشرده باید کمتر از ۵ میلی متر باشد و رطوبت آن ها باید حدود ۸ درصد باشد. تمامی مواد بالا می توانند توسط دستگاه های مختلفی به منظور کاربرد های متفاوتی از محیط جمع آوری شوند.

چه کارهایی در خط تولید زغال فشرده انجام می شود؟

فشرده کردن و له کردن

دستگاه فشرده سازی در بهترین خط تولید زغال فشرده می تواند با استفاده از بهترین تکنولوژی های فرایند فشرده سازی را انجام دهد. این دستگاه می تواند شبکه های خیلی سخت و سفت را فشرده کند. و مواد اولیه ایی مانند براده ها و تراشه های چوبی را به زغال فشرده تبدیل کند. علاوه بر این این دستگاه می تواند موادی مانند فلز نیم سوخته، فلز، گچ و ماسه و مواد سخت دیگر را نیز فشرده کند.

فواید استفاده از فشرده کننده در خط تولید زغال فشرده

عملکرد طولانی مدت و با دوام

فواید و ویژگی های منحصر به فرد دستگاه فشرده کننده

مصرف پایین انرژی

ساختار وظاهری کم جا و همچنین عملکرد آسان و نگهداری راحت

 

خشک کن

استفاده از خشک کن در خط تولید زغال فشرده کمک می کند تا مواد اولیه مرطوب خشک شوند. این دستگاه مانند سشوار هوای داغ را به مواد اولیه زغال فشرده میدمد تا خشک شوند.

modir

Write a Reply or Comment

18 − 16 =