خرداد ۱۲ ۱۳۹۷ ۰دیدگاه
نمونه دستگاه زغال فشرده

آشنایی بیشتر با دستگاه زغال فشرده

دستگاه زغال فشرده راه حل تمام مشکلات زیست محیطی است که به وسیله ی آن می توان منابع انرژی فراوانی را تولید کرد. دستگاه زغال فشرده با فشردن پسماند های کشاورزی و زیستی در دما و فشار بسیار بالا، زغاله فشرده را تولید می کند. در روند تولید زغال فشرده، از پسماند های کشاورزی و جنگل ها به عنوان مواد اولیه برای تولید زغال فشرده ی سبز استفاده می شود.

آشنایی با روند عملکرد دستگاه زغال فشرده

دستگاه زغال فشرده برای تولیدات خود به برخی از مواد اولیه جنگل ها نیاز دارد مانند: تفاله ی نیشکر، پسماند ریزه سبز، ساقه ی پنبه، پوسته ی بادام، گل چای، پوسته ی برنج، خاک اره و … . در روند تولید زغال فشرده از هیچ نوع چسبی برای چسباندن این مواد بهم استفاده نمی شود. بنابراین محصولات نهایی کاملا طبیعی و ارگانیک هستند. برای همین بسیار برای استفاده در دیگ های بخار، اجاق ها و کوره ها مناسب هستند. حجم تولید زغال فشرده با استفاده از دستگاه زغال فشرده بسیار بالا تر از زغال سیاه است.

کارکرد دستگاه زغال فشرده به چه شکل است؟

در ادامه ی مطالب بالا لازم به ذکر است که دستگاه زغال فشرده جومبو۹۰  و سوپر ۷۰ جزو معروف ترین دستگاه زغال فشرده در صنعت محسوب می شوند که در بین تولید کنندگان دستگاه زغال فشرده از محبوبیت ویژه ایی برخوردار اند. خریداران دستگاه زغال فشرده تمایل بیشتری به استفاده از این دو دستگاه زغال فشرده دارند چرا که ساختار و عملکرد آن در تولید زغال فشرده دوستار طبیعت است و به محیط زیست آسیبی وارد نمی کند. دستگاه زغال فشرده جومبو ۹۰ برای تولید زغال های فشرده با مواد اولیه ایی که سایز بسیار بزرگی دارند مناسب است و دستگاه زغال فشرده سوپر ۷۰ مخصوص اندازه های متوسط ساخته شده است. هر دو دستگاه زغال فشرده به دلیل ویژگی هایی که دارند بسیار مورد قبول و معروف هستند.

از دستگاه زغال فشرده چه می دانید؟ با مطالعه مقالات قبل می توانید اطلاعات بیشتری در این زمینه کسب کنید.

دستگاه زغال فشرده به هیچ نوع ماده ی شیمیایی و غیر معدنی نیاز ندارد و تمامی تولیدات زغال فشرده با استفاده از منابع طبیعی انجام می گیرد.

modir

Write a Reply or Comment

15 − 5 =