مهر ۱۱ ۱۳۹۷ ۰دیدگاه
بهترین خط تولید زغال فشرده

آشنایی با خط تولید زغال فشرده( بخش دوم)

بهترین و مجهزترین خط تولید زغال فشرده از چه دستگاه هایی استفاده می کند؟

همانطور که می دانید خط تولید زغال فشرده با استفاده از دستگاه های مدرن و پیشرفته ایی که دارد توانایی تبدیل مواد اولیه طبیعی را به زغال فشرده دارد و از مواد زیستی برای تهیه و تولید زغال فشرده استفاده می کند.

در مقالات قبل شما را با خط تولید زغال فشرده آشنا کردیم به علاوه مدل های مختلف دستگاه زغال فشرده را به شما معرفی کردیم. در ادامه با ما همراه باشید تا از روند تولید زغال فشرده در خط تولید زغال فشرده بیشتر آشنا شوید.

تغذیه اتوماتیک در خط تولید زغال فشرده

تغذیه کننده دستگاه زغال فشرده توانایی تشخیص تغذیه دستگاه را به طور خودکار دارد. ساختار این دستگاه بسیار عالی طراحی شده است و جای کمی در محیط را اشغال می کند. بخش های اصلی این دستگاه عبارت اند از: تغذیه واحد ها، قسمت بندی واحد ها، سیستم کنترل هوشمند، و همچنین سنسور الکترونیکی که درستی و تنظیمات دستگاه را می سنجد. در خط تولید زغال فشرده این دستگاه هنگامی که به دو مخلوط کننده مجهز شود توانایی می تواند بسیار تاثیر گذار و موثر باشد.

مخلوط کن دو پره ایی

در خط تولید زغال فشرده ماشین زغال فشرده به عنوان مخلوط کننده زغال فشرده استفاده می شود. این دستگاه توانایی آسیاب کردن زغال چوب را دارد و می تواند آن را با آب و مواد چسبناک مخلوط کند و به طور خودکان مخلوط آماده شده را از دستگاه خارج کند.

فشرده سازی زغال فشرده در خط تولید زغال فشرده

معمولا فشرده سازی زغال فشرده در خط تولید زغال فشرده دو مرتبه فشار را با قدرت بالا در روند تولید زغال فشرده اعمال می کند. محصولات زغال فشرده بسیار سخت و مقاوم هستند. ماشین آلات خط تولید زغال فشرده باید قدرت کافی برای روند تولید زغال فشرده را داشته باشند.

modir

Write a Reply or Comment

دوازده + بیست =