خرداد ۲۲ ۱۳۹۷ ۰دیدگاه
دستگاه زغال فشرده

دستگاه زغال فشرده مدل ZBJ-CY

این نوع دستگاه زغال فشرده خاک اره می تواند پسماند کشاورزی را به زغال فشرده تبدیل کند. از این محصول برای تولید سوخت استفاده می کنند. این کار توسط نیروی برق و نیروی دیزلی انجام می گیرد. تمامی مواد اولیه از پسماند های کشاورزی هستند. رطوبت می تواند بین ۵% تا ۳۰% باشد. قطر مواد اولیه باید از ۸ میلی متر تا ۷۰ میلی متر باشد.

برای آشنایی بیشتر با دستگاه زغال فشرده می توانید به مطالب قبل مراجعه کنید.

فواید استفاده از دستگاه زغال فشرده مدل ZBJ-CY

  1. تامین نیروی متناوب. این سری از دستگاه زغال فشرده می تواند هم از طریق موتور الکتریکی و هم از طریق موتور دیزلی نیاز های متفاوت مشتریان را برآورده سازد.
  2. این مدل از دستگاه زغال فشرده با لوازم کمکی خودکار ترکیب شده است. محصولات زغال فشرده ایی که با این مدل دستگاه زغال فشرده تولید می شوند به طور موثری افزایش می یابد.
  3. طیف گسترده ایی از مواد کاربردی. هم پسماند های کشاورزی و هم پسماند های جنگلها توسط این مدل از دستگاه زغال فشرده تولید می شوند. که نمونه هایی از این پسماند را در زیر نام بردیم.

دستگاه زغال فشرده از این پسماند های کشاورزی استفاده می کند: ساقه پنبه، چوب ذرت، نی سویا، ساقه ذرت، ساقه ارزن، سبوس برنج، پوست بادام زمینی، نی گندم.

دستگاه زغال فشرده از این پسماند جنگل ها استفاده می کند: براده چوب، تفاله نیشکر، گوشت میوه، مغز نیشکر، گیاه و علق قصیل، پوست درخت، تراشه بامبو، خاک اره، ضایعات چرم.

تمام مواد اولیه بالا به وسیله ی دستگاه زغال فشرده به زغال فشرده تبدیل می شود. ارزش سوخت بالاتر مناسب برای شومینه های خانگی، دیگ های بخار با اندازه بزرگ و کوچک، و همچنین تولید نیروهای صنعتی و گرمایشی با استفاده از دستگاه زغال فشرده امکان پذیر می شود.

۴. خدمات بلند مدت. تولید فلز با آلیاژی مخصوص ، باعث می شود مقاومت بسیار بالایی به وسیله ی دستگاه زغال فشرده به وجود آید.

دستگاه زغال فشرده مدل ZBJ-CY یکی از پر طرفدار ترین انواع دستگاه زغال فشرده است.

modir

Write a Reply or Comment

20 − 12 =